Plisy, Rolety, Żaluzje, Moskitiery Wołomin, Warszawa, Ząbki, Wilanow

Zasłony elektryczne (karnisz) na zamówienie z montażem Warszawa Białołęka, Legionowo, Wołomin

Zasłony elektryczne (karnisz) – wygodny sposób na zasłanianie okien

Zasłony elektryczne to rozwiązanie, które zyskuje na popularności. Nie może jednak to dziwić – ta metoda zapewnia wygodę oraz komfort. Nie bez znaczenia jest także to, że sprawdza się w przypadku okien standardowych, jak i nietypowych, do których trudno dobrać karnisze i szerokość czy długość zasłon.

Czy warto stawiać na automatyczne zasłony? Gdzie to rozwiązanie będzie idealne? Przeczytaj i dowiedz się tego!

Jak działają zasłony elektryczne?

Najczęściej karnisze automatyczne składają się ze specjalnych metalowych szyn z ukrytym systemem sterowania. Obsługa elektrycznych zasłon odbywa się poprzez zamontowanie włącznika ściennego lub sterowania przy użyciu pilota. W przypadku niektórych zasłon istnieje możliwość zamontowania specjalnego sprzęgła, które pozwala na działanie całego systemu nawet podczas przerwy w dostawie prądu.

Działanie zasłon elektrycznych jest bardzo sprawne, a przede wszystkim ciche, co stanowi ich dużą zaletę. Karnisze można montować na ścianie i na suficie. Są idealne nawet do bardzo nietypowych okien i wnętrz. Do karniszy automatycznych nadają się różne rodzaje zasłon: tradycyjne, plisowane, zaciemniane i inne) – nie musisz więc rezygnować ze swojego ulubionego rodzaju zasłon.

Gdzie sprawdzą się zasłony elektryczne?

Zasłony elektryczne sprawdzą się w prywatnych mieszkaniach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak: hotele, biura, punktu usługowe, sale konferencyjne itp. To bardzo dobre rozwiązanie do większych pomieszczeń, wyposażonych w dużą ilość okien. Sprawdzą się również przy oknach wielkopowierzchniowych.

Powody, dla których warto zainstalować inteligentne zasłony

Po pierwsze – Przede wszystkim to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność i lubią czuć się swobodnie.

Po drugie – skorzystają na tym miłośnicy ciszy w pomieszczeniu. Zasłony działają niemal bezgłośnie.

Po trzecie – ograniczone zostaje nasłonecznienie, dzięki czemu możesz zapomnieć o uciążliwych upałach i przegrzanych pokojach.

Po czwarte – cały system jest bardzo łatwy w obsłudze i wygodny, nie musisz biegać po pokojach, żeby zasłonić każde okno, możesz mieć też pewność, że zasłona zostanie równomiernie rozmieszczona, co wpływa na estetyczny odbiór pomieszczenia.

Gdzie szukać automatycznych zasłon?

Na stronie oretyrolety.pl znajdziesz nie tylko zasłony elektryczne na wymiar, żaluzje, markizy, moskitiery, ale również zasłony elektryczne. Zakres działania naszej firmy to Warszawa i okolice, więc jeśli Twój dom lub punkt usługowy znajduje się w miejscach takich jak Warszawa Wilanów, Warszawa Siekierki, Wołomin, Legionowo, Białołęka – możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i obsługę.

Elektryczny karnisz na zamówienie z montażem Warszawa Białołęka, Legionowo, Wołomin
Zasłony elektryczne (karnisz) na zamówienie z montażem Warszawa Białołęka, Legionowo, Wołomin

Zasłony elektryczne (karnisz) - galeria wybranych realizacji u klientów z Warszawy i okolic​

Call Now Button