Plisy, Rolety, Żaluzje, Moskitiery Wołomin, Warszawa, Ząbki, Wilanow

Pergole aluminiowe na zamówienie z montażem Warszawa Białołęka, Legionowo, Wołomin

Pergola aluminiowa – ochrona przed słońcem i deszczem

Pergole aluminiowe jest jedną z najnowocześniejszych opcji zadaszenia tarasu. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ daje ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie nie powodując stałego zaciemnienia przestrzeni tarasowej. W każdej chwili można wpuścić przez nią słoneczne światło.

Z czego składa się pergola aluminiowa?

Podstawę pergoli aluminiowej stanowi szkielet z profili aluminiowych, malowanych metodą proszkową. Dach z funkcją całkowitego lub częściowego otwierania wykonany jest z aluminiowych lameli. W zależności od montażu pergole dzielą się na wsparte na dwóch podporach (montowane przy fasadzie) oraz wspierane na czterech kolumnach (samodzielna konstrukcja).

Każdy wymieniony rodzaj pergoli można zamówić na oretyrolety.pl.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o pergolach aluminiowych?

Sama pergola aluminiowa to nie wszystko. Można dodatkowo zamontować boczne osłony (screeny) pionowo otwierane. Screeny wykonane są z tkanin wodoodpornych, chroniących przed słońcem, wilgocią oraz chłodem. Ich plusem jest bogata gama kolorystyczna do wyboru.

Ponadto pergole aluminiowe mogą być wyposażone w takie przydatne akcesoria, jak: oświetlenie LED, czujnik deszczu czy nawet system nagłośnienia.

Pergole na wymiar można zamówić na stronie oretyrolety.pl. Rejon działania firmy to Warszawa i okolice. Warszawa Wilanów, Warszawa Siekierki i wiele innych miejsc to nie tylko zadowoleni klienci, którzy doceniają profesjonalizm naszych usług, ale także mnóstwo wykonanych zleceń, pomagających upiększyć i ulepszyć miejsca, w których codziennie funkcjonują i pracują ludzie.

Wybierz nasze profesjonalne rozwiązania i zamów pergole aluminiowe już dzisiaj!

Pergole aluminiowe na zamówienie z montażem Warszawa Wawer, Wilanów, Ząbki
Pergole aluminiowe na zamówienie z montażem Warszawa Białołęka, Legionowo, Wołomin

Pergole - galeria wybranych realizacji u klientów z Warszawy i okolic​

Call Now Button