Plisy, Rolety, Żaluzje, Moskitiery Wołomin, Warszawa, Ząbki, Wilanow

Moskitiery na zamówienie z montażem Warszawa Wilanów, Białołęka, Ząbki, Wołomin

Mało co potrafi być uciążliwe tak, jak owady w długie, letnie wieczory. Mogą skutecznie uniemożliwić wietrzenie pokoju lub spanie przy otwartym oknie w ciepłe noce. Komary, pająki czy muchy to zdecydowanie nieproszeni goście w naszych domach, a ich ukąszenia mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia, gdyż wielu dorosłych i dzieci cierpi na różnego rodzaju alergie. Zanim więc niechciane owady uprzykrzą nam życie, warto zastanowić się nad zamontowaniem moskitiery, która uchroni przed nieprzyjemnymi konsekwencjami długo otwartych okien.

Moskitiery – jakie wybrać, aby dobrze się prezentowały i nie zakłócały widoczności?

Ponieważ wybór jest naprawdę bardzo duży, możemy wybrać takie moskitiery, jakie będą pasowały do całości wnętrza. Moskitiery na każdy wymiar drzwi i okien są dostępne w wielu kolorach oraz w okleinach drewnopodobnych. Mieszkańcy Warszawy i okolic, którzy będą chcieli skorzystać z naszej oferty, mogą wybierać moskitiery ramkowe, drzwiowe, przesuwne, rolowane lub plisowane, które nie ograniczają widoczności i są niezwykle proste i praktyczne w użytkowaniu. Dzięki moskitierom można spać spokojnie przy otwartych oknach i mieć pewność, że zadbaliśmy o komfort i bezpieczeństwo wszystkich domowników.

Jakie moskitiery znajdziesz w naszej ofercie?

 • Moskitiery ramkowe – ich atutem jest to, że mogą być montowane również w oknach, w których są już osłony przeciwsłoneczne czy na przykład rolety zewnętrzne. Są odporne na zniszczenia i trudne warunki atmosferyczne. Można zamontować je w każdej wielkości oknie, dają stuprocentową ochronę przed owadami i nie ograniczają widoczności.
 • Moskitiery drzwiowe ( otwierane / przesuwne ) – idealne na drzwi balkonowe i tarasowe, chronią przed insektami, pozostając otwarte tak długo, jak tego chcemy. Mogą być otwierane i zamykane wahadłowo i magnetycznie lub w wersji przesuwnej. Doskonałe również przy często wychodzących na taras czy balkon dzieciach i zwierzętach. Są bardzo wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu.
 • Moskitiery rolowane – mogą występować w wersji pionowej lub poziomej. Nadają się do wszelkiego rodzaju okien i drzwi balkonowych, a także okien dachowych.
 • Moskitiery plisowane – nie ograniczają funkcjonalności drzwi, jednocześnie stanowiąc idealną ochronę przed owadami, a dzięki bardzo drobnym oczkom – również przed zanieczyszczeniami z powietrza, w tym kurzem.

Podsumowując – zalety moskitiery to:

 • łatwy i szybki montaż
 • możliwość dopasowania do każdego rodzaju okna i drzwi
 • ochrona przed insektami
 • ochrona przed przedostawaniem się do pomieszczenia zanieczyszczeń, kurzu, pyłu
 • możliwość wstawienie siatki aluminiowej odpornej na zwierzęta lub siatki antysmogowej
 • możliwość wstawienie dodatkowego przejścia dla psa lub kota
 • nie blokują funkcjonalności drzwi i okien
Moskitiery na zamówienie Warszawa Targówek
Moskitiery Warszawa, Białołęka, Ząbki, Wilanów, Wołomin, Legionowo

Moskitiery - galeria wybranych realizacji u klientów z Warszawy i okolic​

Call Now Button