Plisy, Rolety, Żaluzje, Moskitiery Wołomin, Warszawa, Ząbki, Wilanow

Markizy na zamówienie z montażem Warszawa Białołęka, Legionowo, Wołomin

Markiza ogrodowa (balkonowa) – idealna osłona przed upałem

Markiza ogrodowa lub balkonowa to sposób na ograniczenie palących promieni słonecznych i zapewnienie sobie w lecie odrobiny cienia na balkonie, tarasie, w domku czy na działce, a także w punkcie usługowym i wielu innych miejscach.

Osłona przed słońcem podczas letnich upałów

Lubisz przesiadywać na balkonie z kawą? Chcesz zrelaksować się z książką przed domkiem działkowym? To niezwykle miłe sposoby na spędzanie wolnego czasu, ale nadmierne nasłonecznienie może być problemem uniemożliwiającym te czynności. Szczególnie, jeżeli na Twoim ogródku lub przed blokiem nie ma drzew, przez co słońce operuje zbyt mocno. W takiej sytuacji przebywanie tam staje się nie tylko uciążliwe, ale również niebezpieczne dla zdrowia – naraża na udar słoneczny oraz poparzenia.

Montaż markizy ogrodowej daje upragniony cień, a co za tym idzie – obniża odczuwalną temperaturę, zapewnia przyjemne miejsce do przesiadywania i pozytywnie wpływa na estetykę miejsca, ponieważ markizy występują w wielu opcjach kolorystycznych i wzorach. Dzięki temu prostemu i niedrogiemu rozwiązaniu zyskujesz przyjemny dla oka fragment przestrzeni, który możesz wykorzystać dla własnej przyjemności. Sprawdzą się również w innych porach roku – markizy ogrodowe są odporne na powiew wiatru i lekkie deszcze. Alternatywą dla markiz może być żagiel cieniujący, który również sprawdza się jako osłona przeciwsłoneczna i przeciwdeszczowa.

Z czego składa się markiza?

Markiza ogrodowa składa się z konstrukcji mocującej i materiału, służącego jako ochrona przed słońcem. Zwykle materiał nawinięty jest na rurkę połączoną z belką mocującą całość do ściany. Konstrukcja posiada składane ramiona. Zadaszenie może być sterowane ręcznie lub automatycznie.

Obydwa rozwiązania są dobre. Na które się zdecydować? To kwestia indywidualnego gustu i poczucia wygody. Warto jednak dodać, że automatycznie sterowana markiza ogrodowa posiada dodatkowo różne praktyczne funkcje jak np. czujnik wiatru.

Markizy na wymiar – Warszawa Wilanów, Warszawa Siekierki, Wołomin, Legionowo

Markizy ogrodowe najwyższej jakości znajdziesz na stronie oretyrolety.pl w dużym wyborze, co umożliwia Ci zamówienie najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb. Poza jakością nasze największe atuty to również szybka i profesjonalna realizacja zamówień. Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów.

Możesz do nich dołączyć – zapoznaj się z ofertą i zamów markizę ogrodową już dzisiaj!

Markizy montaż Warszawa, Białołęka, Wilanów, Wołomin, Legionowo, Ząbki
Markizy balkonowe Warszawa, Białołęka, Wawer, Konstancin, Wołomin

Markizy - galeria wybranych realizacji u klientów z Warszawy i okolic​

Call Now Button