Plisy, Rolety, Żaluzje, Moskitiery Wołomin, Warszawa, Ząbki, Wilanow

Verticale na zamówienie z montażem Warszawa Wilanów, Białołęka, Ząbki, Wołomin

Na jakość wystroju pomieszczenia wpływ ma każdy poszczególny element. Dotyczy to także okien, dzięki którym wnętrze może być przytulne i jasne – lub wręcz przeciwnie. Odpowiedni wystrój okien to połowa sukcesu. Verticale są rozwiązaniem do pomieszczeń o oknach dużych lub nietypowych. To funkcjonalny, atrakcyjny wizualnie i cenowo oraz praktyczny sposób na regulację nasłonecznienia w nowoczesnych budynkach.

Czym są verticale i gdzie pasują?

Najprościej mówiąc verticale to żaluzje z pionowych pasków. Są one szczelnie rozmieszczone, dzięki czemu dają doskonale jednolitą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i skutecznie zasłaniają powierzchnię okna. Pozwala to odizolować się od przestrzeni na zewnątrz, ciekawskich osób, rozpraszających widoków. Co ważne – verticale chronią pomieszczenie podczas dużych upałów, dlatego warto polecać je w przypadku okien skierowanych na południe lub południowy-zachód. Lamele połączone są za pomocą łańcuszka lub sznurka, a ten przymocowany do szyny, która ma ręczny lub automatyczny mechanizm sterujący.
Zwykło się uważać, że verticale są wprost stworzone do przestrzeni biurowych, gdzie świetnie pasują do nowoczesnych mebli i sprzętów. Rzeczywiście, pomieszczenia biurowe, firmowe, szkoły, budynki użyteczności publicznej – to miejsca, w których verticale znajdą praktyczne zastosowanie. Uniwersalne w formie i kolorystyce będą dopełnieniem całości wystroju nie „gryząc się” przy tym z poszczególnymi elementami umeblowania.

Czy verticale pasują tylko do biura?

Verticale równie ciekawie będą się prezentować w domu. Minimalistyczny salon, pokój o nowoczesnym wystroju, a nawet wystrój w stylu eleganckiej klasyki – taki rodzaj osłony okiennej z pewnością będzie tu pasował. Przeszklony taras lub weranda? Jak najbardziej – verticale dokładnie osłonią te pomieszczenia przed słońcem. Kolorystykę można dopasować do wnętrza na zasadzie podobieństwa albo ożywiającego kontrastu.
Te praktyczne, funkcjonalne i wytrzymałe osłony okienne są łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Klienci z Warszawy i okolic – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Profesjonalna usługa i 100% zadowolenia!

Verticale na zamówienie z montażem Warszawa Targówek, Bródno

Verticale - galeria wybranych realizacji u klientów z Warszawy i okolic

Call Now Button