Plisy, Rolety, Żaluzje, Moskitiery Wołomin, Warszawa, Ząbki, Wilanow

Rolety dzień-noc na zamówienie z montażem Warszawa Wilanów, Białołęka, Ząbki, Wołomin

Rolety dzień-noc to estetyczna i stylowa ozdoba każdego okna, a przy tym świetna alternatywa dla klasycznych firanek i zasłon. Są niezwykle funkcjonalne, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą zwykłych zasłon na coś funkcjonalnego i trwalszego, to oferta dla ciebie! 
 

Rolety dzień-noc w kasecie lub wolnowiszące

Rolety dzień-noc to funkcjonalne połączenie firanek i żaluzji – z jednej strony możemy dzięki nim regulować nasłonecznienie w mieszkaniu, a z drugiej zapewnić sobie prywatność, odgradzając się od otoczenia. Dla naszych klientów z Warszawy i okolic mamy możliwość montowania rolet dzień/noc w kasecie oraz w wersji wolnowiszącej.
Rolety dzień-noc w kasecie to rozwiązanie dla osób, które nie są przekonane do tradycyjnych sposobów osłaniania okna. Kasety dostępne są w wielu kolorach, lakieru oraz oklein drewnopodobnych, dzięki czemu niemal nie odróżniają się kolorem od ram okiennych. Rozmieszczenie transparentnych pasów daje osłonę przed otoczeniem i zapewnia regulację wpadającego do pomieszczenia światła. 
Rolety dzień-noc wolnowiszące zapewniają ochronę przed światłem i pozwalają na całkowitą rezygnację z firanek. Bogata oferta kolorystyczna sprawia, że każde pomieszczenie może zyskać ciekawy, barwny akcent. Rolety wolnowiszące są również odpowiednie do okien o dużych rozmiarach i nietypowych okien w starym budownictwie. 
 

Zalety rolet dzień-noc:

Zarówno rolety w kasecie, jak i wolnowiszące, mają takie same zalety:
  • składają się z podwójnych pasów, co ułatwia regulację wpadającego do pomieszczenia światła;
  • dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co umożliwia łatwe dopasowanie do wystroju każdego pomieszczenia;
  • kasety również występują w wielu kolorach, dzięki czemu są niemal nie do odróżnienia od barw ram okiennych;
  • dzięki nim można zrezygnować z firanek;
  • szybki i łatwy montaż.
Zachęcamy do kontaktu klientów z Warszawy i okolic – oferujemy bezpłatne konsultacje i pomiar przed zakupem. Nasze usługi objęte są gwarancją.Zadzwoń już dzisiaj!
Rolety Dzień Noc na zamówienie z montażem Warszawa, Białołęka, Wilanów, Wołomin, Legionowo, Kobyłka
Rolety Dzień Noc na zamówienie z montażem Legionowo

Rolety dzień-noc - galeria wybranych realizacji u klientów z Warszawy i okolic

Call Now Button