Plisy, Rolety, Żaluzje, Moskitiery Wołomin, Warszawa, Ząbki, Wilanow

Rolety rzymskie na zamówienie z montażem Warszawa Wilanów, Białołęka, Ząbki, Wołomin

Nawet w niewielkim pomieszczeniu możemy osiągnąć zadowalający efekt estetyczny przy pomocy konkretnych elementów wystroju wnętrza. Zasłony, firanki, kwiaty w ozdobnych doniczkach – nadają wyrazu oknom. A doskonałą alternatywą dla klasycznych zasłon są rolety. Takim stylowym zamiennikiem będą rolety rzymskie.
 

Rolety rzymskie – elegancja i wygoda w jednym

Rolety rzymskie są świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę na równi z nowoczesnością i wygodą. Czasami trudno dopasować osłonę do okien, zwłaszcza jeśli są nietypowe. Decydując się na montaż rolet już nie mamy tego problemu, ponieważ otrzymujemy produkt na wymiar pod konkretne okno. Niezwykle duży wybór kolorów i wzorów pozwala na idealne dopasowanie rolet do stylu i przeznaczenia wnętrza. Rolety rzymskie są doskonałym rozwiązaniem w salonie, sypialni czy kuchni. Bez względu na to, czy wystrój wnętrz w naszym domu jest minimalistyczny, klasyczny, rustykalny, czy nowoczesny – jesteśmy w stanie do każdego z nich dopasować kolorystykę i wzornictwo, podkreślając charakter pomieszczenia. Nawet w zwyczajnych miejscach, przy braku pomysłu na styl, możemy postawić na mocny akcent właśnie w postaci rolet rzymskich w soczystym kolorze lub z rzucającym się w oczy wzorem. Z czasem na podstawie takiego akcentu można krok po kroku zbudować własny, unikalny styl wystroju.
 

Rolety rzymskie – zalety

Rolety rzymskie to niezwykle stylowa alternatywa zasłon. Nie dość, że pięknie się prezentują (estetycznie udrapowane do złudzenia przypominają klasyczne zasłony), to jeszcze ich użytkowanie jest proste i wygodne. Jakie zalety mają rolety rzymskie? Oto kilka z nich:
  • łatwy i bezproblemowy montaż
  • duży wybór kolorów i wzorów
  • materiał chroni również przed utratą ciepła, sprawiając, że wnętrze staje się jeszcze bardziej przytulne
  • rolety stanowią osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia
  • materiał jest łatwy do utrzymania w czystości
  • możliwość dopasowania rolet do każdego rodzaju i stylu wnętrza
  • łatwość sterowania roletami ręcznie lub elektrycznie, możliwość ustawienia na dowolnej wysokości
  • tkaniny mogą rozpraszać światło, lub zaciemniać pomieszczenie w zależności od rodzaju materiału, z którego wykonana jest roleta

Montaż rolet rzymskich

Zadowolenie klienta i indywidualne podejście do potrzeb to priorytety naszej firmy. Klienci z Warszawy i okolic mogą skorzystać z porady naszych przedstawicieli, dowiedzieć się jaki typ montażu najlepiej sprawdzi się w przypadku ich okien, jaki będzie ewentualny koszt przedsięwzięcia. 
Możliwy jest montaż rolet do ściany, sufitu lub bezpośrednio na ramę okienną. Sterowanie roletami może być ręczne koralikowe lub elektryczne (sterowane pilotem radiowym bądź przełącznikiem ściennym).
 
Zachęcamy klientów z Warszawy i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.
Rolety rzymskie na zamówienie z montażem Kobyłka
Rolety rzymskie na zamówienie z montażem Bródno

Rolety rzymskie - galeria wybranych realizacji u klientów z Warszawy i okolic

Call Now Button